De Beste Verliezer | Apr 22, 2016 | 2 Comments

Met de billen bloot. Ben jij erbij?

Met de billen bloot! Pardon? Dat behoeft de nodige uitleg. Vandaag is officieel de eerste editie van de 12-weekse Challenge ‘De Beste Verliezer’ afgelopen …….. Op naar een zínderende finale op 19 mei, waarvoor wij je tevens bij deze uitnodigen. Of je deelgenomen hebt of niet? Wees erbij op 19 mei. Je ontvangt een bijzonder mooi pakket van maar liefst €25,-!! Het bevat o.a. de nieuwste smaak Diet Protein, sportvoeding en meer…. Je gaat dat ontvangen in een bijzonder mooie locatie. Namelijk daar waar wij 12 weken geleden ook al waren; in de grote bioscoop in Enschede. 19 mei zal een mooie avond worden. Nu eerst met de billen blood en een inzage in een bizár hectische tijd.

Wat ruim een jaar geleden begon als een idee, mondde uit in de 12-weekse challenge. Het veranderde voor velen de manier hoe zij aankeken tegen voeding. Vandaag is de eerste ronde van ‘De Beste Verliezer’ voorbij. Althans, dat lijkt zo. We nodigen jou uit voor een zínderende finale op 19 mei, waarin wij jou graag LIVE treffen. Ok komt ie,…. een inzage in ‘De Beste Verliezer’ en ‘Met de billen bloot’.

MET DE BILLEN BLOOT | JIJ ÉN WIJ?!

Goh, wat was het hectisch! Zo extreem hectisch!! Bijna niet te omschrijven. Al 7 jaar lang geven wij dag in dag uit full gas, maar deze tijd sloeg alles. Echt alles! Een klein jaar geleden begonnen wij met de ontwikkelingen van ‘De Beste Verliezer’. Op zoek waren wij naar 250 mensen. Al snel bleek dit aantal van 250 mensen gehaald te zijn. Sterker nog; in 2 dagen tijd ontvingen wij op 14&18 april 2016 bijna 900 mensen in de bioscoop CineStar Kinepolis in Enschede. Onder massale belangstelling ging ‘De Beste Verliezer’ van start. Daarna gingen online nog velen van start met ‘De Beste Verliezer’. Sporters uit alle delen van het land, die – om wat voor reden dan ook – niet aanwezig konden zijn bij de kick-off in de CineStar Kinepolis Bioscoop in Enschede. Met als resultaat: bijna 2.000 deelnemers die de strijd aangingen in de afgelopen 12-weken.

Henk-Jan Koershuis: “Iedere week zou een update volgen, met meer nieuws en verdere tips. Daar waar ‘De Beste Verliezer’ voor jullie een ware Challenge was om slechte eetgewoontes en gewicht te verliezen, was het voor mij een ware Challenge om onze eigen ontwikkelde Challenge te voorzien van een wekelijkse update. Er is zó ont-zét-tend veel op ons team afgekomen dat ik niet de wekelijkse updates heb kunnen presenteren. Dus in die zin moet ik met de billen bloot.

 

Achter de schermen werden wij overspoeld met een vloed van reacties. Honderden mensen zochten contact voor persoonlijke adviezen, vragen en opmerkingen per e-mail, telefoon, social media of in onze winkel. Het was extreem, extréém druk. Alle reacties hebben ons overvallen. Nooit verwacht dat zo veel mensen zouden mee doen. Doel bij ons was en is altijd: alle emails, telefoontjes en mensen in de winkel beantwoorden. Dat zorgde voor 12-weken lang, vaak 12 uur per dag non-stop door. Alles móest beantwoord worden. En dat is wél gelukt, iets waar wij als team heel erg trots op zijn. Dat wij velen konden helpen op weg naar meer gezondheid, kracht, gewichtsverlies of een betere conditie. Echter, het schrijven en publiceren van nieuwe info lukte niet altijd. Niet iedere week. Er zijn van de 12 weken slechts 4 weken gevuld met artikelen die geplaatst werden op ons blog. Dat is te weinig van de 12. Maar, trots ben ik wel op het feit dat alle emails en inkomende telefoontjes én alle winkelbezoeken maximale aandacht kregen. Daar hebben wij velen mee geholpen. Het was kei en keihard werken en het succes van het totaal aantal mensen heeft dus al mijn verwachtingen overtroffen. Zelfs mijn geplande NY Marathon moest ervoor wijken. De Beste Verliezer kreeg voorrang boven alles.

Op 14 en 18 januari stond ik op het podium in de CineStar Kinepolis Bioscoop. Samen met vele professionals uit de sportbranche. Na bijna een jaar voorbereiding presenteerde ik met tróts ons nieuwste concept van ‘De Beste Verliezer’. En ik ben er nog stees mega trots op. Trots op wat mij met elkaar bereikt hebben. Trots op het feit dat we een bijdrage leveren aan een betere gezondheid van mensen. Een ieder die mij kent weet dat ik rete gedreven ben. Rete ambitieus. En dat ik voor een ieder die er aan deelneemt of op welke wijze dan ook betrokken is bij ‘De Beste Verliezer’ door het vuur ga. Dat een aantal updates en artikelen niet zijn gekomen, kan ik nu niet meer veranderen. Ik kijk nu naar wat ik wél kan doen. En dat is ervan leren en sterker terug komen dan ooit. Letterlijk en figuurlijk. Want zelf deed ik ook mee met ‘De Beste Verliezer’ in het kader van Practise What you Preach. Never stop!

Dus: op 19 mei komt er een mooie finale. De info die gemist is in de afgelopen periode? Die gaat op deze avond alsnog komen. 200% kan je hierop rekenen. En nog veel meer, waaronder uit uitreiken van €1.000,- Cash en…… Hierover onderstaand meer. Hoe dan ook; van ‘De Beste Verliezer’ maken wij een groot succes”.

DE ANDERE KANT…….

Een verhaal heeft altijd twee kanten. Gelukkig maar. Het voelde – en voelt nog steeds – als onze taak om een gezonde levensstijl aan te prijzen. En dat is wél gelukt. Wij hebben mensen laten beseffen dat ze eigenlijk niet eens zo gezond eten zoals ze dachten. Wij hebben mensen kunnen stimuleren om beter met gezondheid en voeding om te gaan. We hebben door de Supermarkt Tour video’s meer dan duizend mensen geholpen. De reacties die wij in de afgelopen 12-weken ontvangen hebben én de reacties die rondgingen op social media gaven ons bijzonder veel energie. Heel vaak krijgen wij van mensen bijvoorbeeld dit te horen: “Ik kijk nu behoorlijk anders aan, tegen producten die ik koop in de supermarkt, sinds ik ben gestart met ‘De Beste Verliezer’. Ik maak nu echt andere keuzes in mijn voeding”.

Ook is dit wat in de afgelopen 12 weken in ons team vaak gebeurde als er weer een post op social media voorbij kwam: ‘Hee, zie dit jongens! Gaaf of niet dan?!’ Bijna dagelijks spraken we in het team heel enthousiast dit tegen elkaar uit, als we dus weer iets als dit voorbij zagen komen. Het bereikte ons via social media, per email of live in de winkel. Dat gaf heel veel energie. Dánk hiervoor!

Velen die hun voedingspatroon doorbroken hebben. En sterke verbeteringen hebben doorgevoerd. Dat is zo tof!! Want daar hebben wij het om gedaan: mensen helpen bij het verbeteren van hun allergrootste goed: je gezondheid. Trots zijn wij dat wij hier in geslaagd zijn.

GOED IS NIET GOED ALS JE BETER KUNT ZIJN

Strijders zijn wij. Sportmannen zijn wij. Ambitieus zijn wij. Dus; we gaan door. Ons team ademt sport, passie, gedrevenheid en gezondheid. En dus blijven wij aan ‘De Beste Verliezer’ werken. Immers, ‘Goed is niet Goed als je Beter kunt zijn’. Zeker als het gaat om zo’n belangrijk goed in ons leven: onze gezondheid. Dus gaan wij zorgen voor een mooie finale.

NIET ALLEEN WIJ! MAAR OOK JIJ? MET DE BILLEN BLOOT?!

Ga jij met ‘de billen bloot’. Althans, bijna dan. Niet helemaal natuurlijk. De eerste editie van ‘De Beste Verliezer’ eindigt op zondag 24 april. En op 19 mei vindt de finale plaats in de bioscoop CineStar Kinepolis, daar waar het allemaal begon. Wil je kans maken op de hoofdprijs van €1.000,- en ben jij …. Ready for the pictures! Wij zijn ontzettend benieuwd naar alle resultaten die er behaalt zijn in de afgelopen 12 weken. Als het goed is heb je reeds een voor-foto gemaakt van jezelf (als je kans wilt maken op de hoofdprijs). En de na-foto mag je nu gaan maken in de komende periode. Zie data en instructies hieronder.

WIE WINT DE HOOFDPRIJS VAN €1.000,-

Kans maken op de hoofdprijs van €1.000? Volg dan onderstaande twee punten op:

  1. Voorzie ons van jouw voor- en na-foto. LET OP: mail je foto’s naar info@sportvoedingwebshop.com DUIDELIJK opgeslagen onder je eigen naam. Sla je foto’s op met JOUW voor én achter NAAM. Dus niet: zoiets als dit: IMG_001″. Maar zo: “jouw voornaam en jouw achternaam” Volg exact deze richtlijnen voor je voor- en na-foto.
  2. Geef antwoord op vragen over jouw lifestyle transformatie VIA DEZE LINK NAAR DE ENQUÊTE.

OP NAAR HET EINDFEEST OP 19 MEI! EN NU? BELANGRIJKE DATA

Voordat de winnaar bekend wordt gemaakt hierbij de belangrijke data en nog te nemen stappen:

  1. 24 april einde van de eerste editie van ‘De Beste Verliezer’
  2. 25 april – 5 mei: 11 dagen lang heb jij de tijd om de bovenstaande twee punten op te volgen (1. insturen van je voor- en na-foto’s en 2. antwoord geven op 5 vragen over jouw lifestyle transformatie via de online vragenlijst enquête)
  3. 6 – 8 mei: wij maken een selectie van de beste inzenders
  4. 9 – 15 mei: stemronde door het publiek en de professionals die beiden een stem hebben
  5. 19 mei: de zínderende finale met o.a. de uitreiking van €1.000 CASH en voor álle aanwezigen een gratis mega pakket t.w.v. €25,- Mét Diet Protein de nieuwste smaak. Ben jij erbij??

19 MEI DE ZÍNDERENDE FINALE EN FINAL MASTERCLASS | IN DE BIOSCOOP, MET GRATIS SUPER PAKKET T.W.V. €25,- | OPGEVEN VERPLICHT

Wat spectaculair begon zal spectaculair eindigen. En HÓE! We gaan zorgen voor een mooie finale. We zijn echt super trots op alles wat wij hebben voorbij zien vliegen. En dat mag beloond worden vinden wij. Dus hebben wij voor alle aanwezigen op 19 mei een bijzonder mooi pakket klaar liggen. Let op: opgave voor 19 mei is verplicht als je erbij wilt zijn.

De zínderende finale: 19 mei | 19:00 uur | CineStar Kinepolis Enschede

GRATIS PAKKET T.W.V. €25,- OP 19 MEI IN ENSCHEDE

Er ligt een geweldig pakket voor je klaar aan het einde van de avond. Maar let op: je moet je aanmelden voor deze gratis te bezoeken avond. Het pakket bevat:

We hopen jou te zien op 19 mei voor een mooie finale. Een bijzonder mooi pakket ligt voor je klaar. Voordat je je aanmeld? Willen wij namens ons gehele team íedereen bedanken! Alle deelnemers, professionals en een ieder die erbij betrokken is geweest. Dank jullie wel. And for sure: The Story continues…….

AANMELDEN VOOR DE ZINDERENDE FINALE EN FINAL MASTERCLASS IS GRATIS, MAAR WEL VERPLICHT EN KAN VIA DEZE LINK.

TEVEEL OM TE DELEN, DUS…. EEN MINI MINI MINI OVERZICHT VAN WAT ALLEMAAL VOORBIJ VLOOG DE AFGELOPEN PERIODE


Deel dit artikel

Facebook Tweet dit!