Artikel met succes toegevoegd.

Triathlon 1/2 en 1/1 sportvoeding pakket

SportvoedingWebshop
Levering

Morgen in huis

Aantal

6995 10000

VOOR 17.30 VANDAAG BESTELD, VOLGENDE WERKDAG IN HUIS
BESTE SPORTVOEDING
TEGEN DE BESTE PRIJS
GRATIS VERZENDING
(BOVEN 5000)

Sportvoeding triathlon advies nodig? Bekijk de sportvoedingsadvies triathlon video en kies uit een van de pakketten die wij voor je uitgewerkt hebben. Al jaren partner zijn we partner van de triathlon Holten en vele andere triathlons en evenementen. Als marktleider in sportvoeding hebben we veel kennis en ervaring. Maak er gebruik van. Wil je meer weten? Stuur dan een email of bezoek ons Experience Center voor live advies.

Wij kunnen je helpen op 4 manieren:

 1. VIDEO: Bekijk onderstaande video die sportvoedingsdeskundige Henk-Jan Koershuis maakte. Daarin tref je diverse tips aan, zodat je nog meer uit je triathlon kan halen.
 2. BLOG: Een uitgebreid blog artikel geeft nog meer tips en adviezen over triathlon en sportvoeding
 3. LIVE ADVIES IN ONS EXPERIENCE CENTER: bezoek ons in het Experience Center in Zenderen. Een prachtige locatie om je te laten inspireren door ons team. Zeer waarschijnlijk tref je Gert Korblet die je zal helpen met de best mogelijke adviezen. Meer op-maat advies is niet mogelijk denken wij.
 4. EMAIL: geven bovenstaande 3 opties nog niet voldoende info? Mail dan je openstaande vragen naar info@sportvoedingwebshop.com Dan helpen wij je verder op weg.

HET VOORDEEL 1/2 & 1/1 TRIATHLON SPORTVOEDING PAKKET BEVAT ONDERSTAANDE:

 1. Carbo Loader -1x: dit product kan je perfect gebruiken bij je lange duurtrainingen. En uiteraard voorafgaand aan je wedstrijd. Je zal merken dat je de inspanning véél langer en vooral makkelijker kan volhouden. Bij een hele of halve triathlon gebruik je Carbo Loader als volgt: Neem 2 dagen voorafgaand 1 bidon overdag. De dag ervoor neem je 2 bidons, verdeeld over de dag opdrinken. De wedstrijd dag neem het 60-90 minuten voorafgaand aan je inspanning Carbo Loader. Gewoon opdrinken door te mixen met water of door de yoghurt of kwark te mixen. Neutraal van smaak.
 2. Iso Drink -1x: Dé 2-in-1 drank die je kan gebruiken als sportdrank bij zware inspanningen of als dorstlesser bij wat lagere inspanningen. Wedstrijd? Dan kan je ook 1 bidon vullen met Iso Drink gemixed als sportdrank en de andere bidon als dorstlesser. Zie achterkant verpakking voor mix instructies/hoeveelheid.
 3. Recovery Drink -1x: herstel is van crúciaal belang. Dit wordt vaak onderschat, maar je bent zo goed als je laatste herstel. Neem na een zware training of lange duurtraining Recovery Drink. Lekkerste variant? Mixen met een staafmixer of blender is dan ons advies. Mag met water of melk. Voeg een banaan toe en mix het geheel. Uiteraard na je wedstrijddag ook een Recovery Drink. Je zal merken dat je door het gebruik van Recovery Drink vele malen sneller zal herstellen van je zware inspanning. Het houdt je sterk en fit. Onderschat de kracht van Recovery Drink niet.
 4. Energy Bar -3x: tussen je ontbijt en de start is een Energy Bar erg geschikt. Wellicht heb je nog trek tussen je laatste maaltijd en de start. Wat neem je dan aan vaste voeding? Een Energy Bar is dan een goede oplossing. Ook kan je de Energy Bar nemen tijdens de wedstrijd. In dat geval neem je het tijdens het biken. Liever geen reep voor de start of tijdens het fietsen? Gebruik de sportreep dan tijdens een van je vele trainingen. Een ideale manier om snel energie tot je te nemen. Zeker bij een hele triathlon afstand, raden wij aan om Energy Bars te gebruiken tijdens het biken en niet énkel te kiezen voor de Long Energy Drink op de fiets. Wissel de Long Energy Drink en de repen af tijdens het fietsen. Om en om. Of: eerste deel van het biken de Energy Bar en tweede deel van het biken de Long Energy Drink. Met als opmerking dat je tijdens de wissel van het zwemmen naar het fietsen ook als eerste een Long Energy Drink kan nemen. Dit vanwege de snelheid van een snelle fietswissel. 
 5. Long Energy Drink -6x: Dit is hét product voor na de zwemwissel. Zet een pakje Long Energy Drink naast je fiets neer in het Parc Fermee. Tijdens de wissel drink je het pakje van slechts 150ml in één keer leeg. Een Long Energy Drink voorziet je lichaam van 60 gram koolhydraten. Goed voor gemiddeld 60 minuten energie. Neem nooit meer dan 2x achter elkaar een Long Energy Drink. Daarna neem je weer een Energy Bar. Water of sportdrank drinken na inname van de Long Energy Drink is niet nodig, maar kan uiteraard wel. Het is ook het meest ideale product om tijdens de inspanning te gebruiken tijdens je trainingen. Een zéér effectief product voor triathleten.
 6. Gel Drink -8x: De Gel Drinks zijn bij uitstek geschikt voor het loopwerk. Kom je terug vanuit het fietsen, neem dan tijdens of snel na je wissel een Gel Drink. Deze is goed voor 30 minuten energie per Gel Drink. Orange smaak bevat geen cafeïne en de Lemon smaak wel. Die laatste geeft dan ook nét wat meer energie dan die Orange smaak. Kies wat je zelf wenst. Beide is goed! Je kan gerust 2 keer achter elkaar een Gel Drink Lemon nemen.
 7. Guarana SHOT -2x: dit is dé finale knaller. Het product dat je kan gebruiken bij het looponderdeel na inname van eerst een Gel Drink. De Guarana SHOT neem je ongeveer 30 minuten voor het einde. Werkt snel, effectief en is goed voor je snelste finale ooit. Top product. Sterk van smaak. Water drinken erna is prettig, maar niet perse een must.
 8. Magnesium SHOT -2x: Dit product is super snel in te nemen. Je kan het 30 minuten vooraf nemen, of halverwege in de wedstrijd tijdens het biken. Magnesium draagt bij tot een normale werking van de spieren. Daarnaast draagt magnesium bij tot de vermindering van vermoeidheid en moeheid.
 9. Bidon -1x: uiteraard wil je die 2-in-1 drank Iso Drink meenemen. Een hoogwaardige bidon met handige draaidop en grote vulopening zit in het kwart triathlon sportvoeding pakket, zodat je kan vlammen tijdens de wedstrijden en lange duurtraining of je intervaltraining. Drink voldoende. Richtlijn is 500ml per uur inspanning. Sportdrank mix bij hoge intensiteit en dorstlesser mix bij een lage(re) intensiteit.
 10. Shakebeker -1x: intensief sporten vraagt om maximaal herstel. Bereid je Recovery Drink met een staafmixer en mix het geheel in deze shakebeker. De inhoud hiervan is 800 ml. TIP: Bereid met staafmixer en voeg een banaan toe. Heerlijk!

Sportvoeding triathlon advies nodig? Bekijk de sportvoedingsadvies triathlon video en kies uit een van de pakketten die wij voor je uitgewerkt hebben. Al jaren partner zijn we partner van de triathlon Holten en vele andere triathlons en evenementen. Als marktleider in sportvoeding hebben we veel kennis en ervaring. Maak er gebruik van. Wil je meer weten? Stuur dan een email of bezoek ons Experience Center voor live advies.

Wij kunnen je helpen op 4 manieren:

 1. VIDEO: Bekijk onderstaande video die sportvoedingsdeskundige Henk-Jan Koershuis maakte. Daarin tref je diverse tips aan, zodat je nog meer uit je triathlon kan halen.
 2. BLOG: Een uitgebreid blog artikel geeft nog meer tips en adviezen over triathlon en sportvoeding
 3. LIVE ADVIES IN ONS EXPERIENCE CENTER: bezoek ons in het Experience Center in Zenderen. Een prachtige locatie om je te laten inspireren door ons team. Zeer waarschijnlijk tref je Gert Korblet die je zal helpen met de best mogelijke adviezen. Meer op-maat advies is niet mogelijk denken wij.
 4. EMAIL: geven bovenstaande 3 opties nog niet voldoende info? Mail dan je openstaande vragen naar info@sportvoedingwebshop.com Dan helpen wij je verder op weg.

HET VOORDEEL 1/2 & 1/1 TRIATHLON SPORTVOEDING PAKKET BEVAT ONDERSTAANDE:

 1. Carbo Loader -1x: dit product kan je perfect gebruiken bij je lange duurtrainingen. En uiteraard voorafgaand aan je wedstrijd. Je zal merken dat je de inspanning véél langer en vooral makkelijker kan volhouden. Bij een hele of halve triathlon gebruik je Carbo Loader als volgt: Neem 2 dagen voorafgaand 1 bidon overdag. De dag ervoor neem je 2 bidons, verdeeld over de dag opdrinken. De wedstrijd dag neem het 60-90 minuten voorafgaand aan je inspanning Carbo Loader. Gewoon opdrinken door te mixen met water of door de yoghurt of kwark te mixen. Neutraal van smaak.
 2. Iso Drink -1x: Dé 2-in-1 drank die je kan gebruiken als sportdrank bij zware inspanningen of als dorstlesser bij wat lagere inspanningen. Wedstrijd? Dan kan je ook 1 bidon vullen met Iso Drink gemixed als sportdrank en de andere bidon als dorstlesser. Zie achterkant verpakking voor mix instructies/hoeveelheid.
 3. Recovery Drink -1x: herstel is van crúciaal belang. Dit wordt vaak onderschat, maar je bent zo goed als je laatste herstel. Neem na een zware training of lange duurtraining Recovery Drink. Lekkerste variant? Mixen met een staafmixer of blender is dan ons advies. Mag met water of melk. Voeg een banaan toe en mix het geheel. Uiteraard na je wedstrijddag ook een Recovery Drink. Je zal merken dat je door het gebruik van Recovery Drink vele malen sneller zal herstellen van je zware inspanning. Het houdt je sterk en fit. Onderschat de kracht van Recovery Drink niet.
 4. Energy Bar -3x: tussen je ontbijt en de start is een Energy Bar erg geschikt. Wellicht heb je nog trek tussen je laatste maaltijd en de start. Wat neem je dan aan vaste voeding? Een Energy Bar is dan een goede oplossing. Ook kan je de Energy Bar nemen tijdens de wedstrijd. In dat geval neem je het tijdens het biken. Liever geen reep voor de start of tijdens het fietsen? Gebruik de sportreep dan tijdens een van je vele trainingen. Een ideale manier om snel energie tot je te nemen. Zeker bij een hele triathlon afstand, raden wij aan om Energy Bars te gebruiken tijdens het biken en niet énkel te kiezen voor de Long Energy Drink op de fiets. Wissel de Long Energy Drink en de repen af tijdens het fietsen. Om en om. Of: eerste deel van het biken de Energy Bar en tweede deel van het biken de Long Energy Drink. Met als opmerking dat je tijdens de wissel van het zwemmen naar het fietsen ook als eerste een Long Energy Drink kan nemen. Dit vanwege de snelheid van een snelle fietswissel. 
 5. Long Energy Drink -6x: Dit is hét product voor na de zwemwissel. Zet een pakje Long Energy Drink naast je fiets neer in het Parc Fermee. Tijdens de wissel drink je het pakje van slechts 150ml in één keer leeg. Een Long Energy Drink voorziet je lichaam van 60 gram koolhydraten. Goed voor gemiddeld 60 minuten energie. Neem nooit meer dan 2x achter elkaar een Long Energy Drink. Daarna neem je weer een Energy Bar. Water of sportdrank drinken na inname van de Long Energy Drink is niet nodig, maar kan uiteraard wel. Het is ook het meest ideale product om tijdens de inspanning te gebruiken tijdens je trainingen. Een zéér effectief product voor triathleten.
 6. Gel Drink -8x: De Gel Drinks zijn bij uitstek geschikt voor het loopwerk. Kom je terug vanuit het fietsen, neem dan tijdens of snel na je wissel een Gel Drink. Deze is goed voor 30 minuten energie per Gel Drink. Orange smaak bevat geen cafeïne en de Lemon smaak wel. Die laatste geeft dan ook nét wat meer energie dan die Orange smaak. Kies wat je zelf wenst. Beide is goed! Je kan gerust 2 keer achter elkaar een Gel Drink Lemon nemen.
 7. Guarana SHOT -2x: dit is dé finale knaller. Het product dat je kan gebruiken bij het looponderdeel na inname van eerst een Gel Drink. De Guarana SHOT neem je ongeveer 30 minuten voor het einde. Werkt snel, effectief en is goed voor je snelste finale ooit. Top product. Sterk van smaak. Water drinken erna is prettig, maar niet perse een must.
 8. Magnesium SHOT -2x: Dit product is super snel in te nemen. Je kan het 30 minuten vooraf nemen, of halverwege in de wedstrijd tijdens het biken. Magnesium draagt bij tot een normale werking van de spieren. Daarnaast draagt magnesium bij tot de vermindering van vermoeidheid en moeheid.
 9. Bidon -1x: uiteraard wil je die 2-in-1 drank Iso Drink meenemen. Een hoogwaardige bidon met handige draaidop en grote vulopening zit in het kwart triathlon sportvoeding pakket, zodat je kan vlammen tijdens de wedstrijden en lange duurtraining of je intervaltraining. Drink voldoende. Richtlijn is 500ml per uur inspanning. Sportdrank mix bij hoge intensiteit en dorstlesser mix bij een lage(re) intensiteit.
 10. Shakebeker -1x: intensief sporten vraagt om maximaal herstel. Bereid je Recovery Drink met een staafmixer en mix het geheel in deze shakebeker. De inhoud hiervan is 800 ml. TIP: Bereid met staafmixer en voeg een banaan toe. Heerlijk!
Lees, schrijf en bespreek beoordelingen...meer
Klantbeoordelingen voor "Triathlon 1/2 en 1/1 sportvoeding pakket"
Beoordeling schrijven
Beoordelingen worden na controle vrijgegeven.

De met een * gemarkeerde velden zijn verplichte velden.