Artikel met succes toegevoegd.

Triathlon 1/8 sportvoeding pakket

SportvoedingWebshop
Levering

Morgen in huis

Aantal

1050 1750

VOOR 17.30 VANDAAG BESTELD, VOLGENDE WERKDAG IN HUIS
BESTE SPORTVOEDING
TEGEN DE BESTE PRIJS
GRATIS VERZENDING
(BOVEN 5000)

Sportvoeding triathlon advies nodig? Bekijk de sportvoedingsadvies triathlon video en kies uit een van de pakketten die wij voor je uitgewerkt hebben. Al jaren partner zijn we partner van de triathlon Holten en vele andere triathlons en evenementen. Als marktleider in sportvoeding hebben we veel kennis en ervaring. Maak er gebruik van. Wil je meer weten? Stuur dan een email of bezoek ons Experience Center voor live advies.

Wij kunnen je helpen op 4 manieren:

 1. VIDEO: Bekijk onderstaande video die sportvoedingsdeskundige Henk-Jan Koershuis maakte. Daarin tref je diverse tips aan, zodat je nog meer uit je triathlon kan halen.
 2. BLOG: Een uitgebreid blog artikel geeft nog meer tips en adviezen over je triathlon en sportvoeding
 3. LIVE ADVIES IN ONS EXPERIENCE CENTER: bezoek ons in het Experience Center in Zenderen. Een prachtige locatie om je te laten inspireren door ons team. Zeer waarschijnlijk tref je Gert Korblet die je zal helpen met de best mogelijke adviezen. Meer op-maat advies is niet mogelijk denken wij.
 4. EMAIL: geven bovenstaande 3 opties nog niet voldoende info? Mail dan je openstaande vragen naar info@sportvoedingwebshop.com Dan helpen wij je verder op weg.

HET VOORDEEL 1/8 TRIATHLON SPORTVOEDING PAKKET BEVAT ONDERSTAANDE:

 1. Hydrate sportdrank -1x: De Hydrate bruistabletten zijn eenvoudig mee te nemen in je bidon. Te gebruik zowel voor als tijdens je triathlon. 
 2. Long Energy Drink -1x: Dit is hét product voor na de zwemwissel indien je langer dan 75 minuten over de 1/8 triathlon doet. Tijdens de wissel drink je het pakje van slechts 150ml in één keer leeg. Een Long Energy Drink voorziet je lichaam van 60 gram koolhydraten. Goed voor gemiddeld 60 minuten energie.  Water of sportdrank drinken na inname is niet nodig, maar kan uiteraard wel. Het is ook het meest ideale product om tijdens de inspanning te gebruiken tijdens je trainingen. Een zéér effectief product.
 3. Gel Drink -1x: Doe je minder dan 75 over je 1/8 triathlon? Neem dan de Gel Drink in. De Gel geeft je razendsnel energie voor 30 minuten.
 4. Guarana SHOT -1x: dit is dé finale knaller. Het product dat je kan gebruiken bij het looponderdeel na inname van eerst een Gel Drink. De Guarana SHOT neem je ongeveer 30 minuten voor het einde. Werkt snel, effectief en is goed voor je snelste finale ooit. Top product. Sterk van smaak. Water drinken erna is prettig, maar niet perse een must.

Sportvoeding triathlon advies nodig? Bekijk de sportvoedingsadvies triathlon video en kies uit een van de pakketten die wij voor je uitgewerkt hebben. Al jaren partner zijn we partner van de triathlon Holten en vele andere triathlons en evenementen. Als marktleider in sportvoeding hebben we veel kennis en ervaring. Maak er gebruik van. Wil je meer weten? Stuur dan een email of bezoek ons Experience Center voor live advies.

Wij kunnen je helpen op 4 manieren:

 1. VIDEO: Bekijk onderstaande video die sportvoedingsdeskundige Henk-Jan Koershuis maakte. Daarin tref je diverse tips aan, zodat je nog meer uit je triathlon kan halen.
 2. BLOG: Een uitgebreid blog artikel geeft nog meer tips en adviezen over je triathlon en sportvoeding
 3. LIVE ADVIES IN ONS EXPERIENCE CENTER: bezoek ons in het Experience Center in Zenderen. Een prachtige locatie om je te laten inspireren door ons team. Zeer waarschijnlijk tref je Gert Korblet die je zal helpen met de best mogelijke adviezen. Meer op-maat advies is niet mogelijk denken wij.
 4. EMAIL: geven bovenstaande 3 opties nog niet voldoende info? Mail dan je openstaande vragen naar info@sportvoedingwebshop.com Dan helpen wij je verder op weg.

HET VOORDEEL 1/8 TRIATHLON SPORTVOEDING PAKKET BEVAT ONDERSTAANDE:

 1. Hydrate sportdrank -1x: De Hydrate bruistabletten zijn eenvoudig mee te nemen in je bidon. Te gebruik zowel voor als tijdens je triathlon. 
 2. Long Energy Drink -1x: Dit is hét product voor na de zwemwissel indien je langer dan 75 minuten over de 1/8 triathlon doet. Tijdens de wissel drink je het pakje van slechts 150ml in één keer leeg. Een Long Energy Drink voorziet je lichaam van 60 gram koolhydraten. Goed voor gemiddeld 60 minuten energie.  Water of sportdrank drinken na inname is niet nodig, maar kan uiteraard wel. Het is ook het meest ideale product om tijdens de inspanning te gebruiken tijdens je trainingen. Een zéér effectief product.
 3. Gel Drink -1x: Doe je minder dan 75 over je 1/8 triathlon? Neem dan de Gel Drink in. De Gel geeft je razendsnel energie voor 30 minuten.
 4. Guarana SHOT -1x: dit is dé finale knaller. Het product dat je kan gebruiken bij het looponderdeel na inname van eerst een Gel Drink. De Guarana SHOT neem je ongeveer 30 minuten voor het einde. Werkt snel, effectief en is goed voor je snelste finale ooit. Top product. Sterk van smaak. Water drinken erna is prettig, maar niet perse een must.
Lees, schrijf en bespreek beoordelingen...meer
Klantbeoordelingen voor "Triathlon 1/8 sportvoeding pakket"
Beoordeling schrijven
Beoordelingen worden na controle vrijgegeven.

De met een * gemarkeerde velden zijn verplichte velden.